Ocenění

Nový rezervační systém pro prodej letenek společnosti Travel Service/Smart Wings, byl v soutěži IEA 2014 vyhodnocen jako nejeefektivnější řešení v Kategorii Cestovní ruch a doprava.

Aplikace Claims Online, která slouží klientům ERV Evropské pojišťovny pro kompletní nahlášení škodní události, si v soutěži IEA 2013 vysloužila bronzovou pozici v kategorii Cestovní ruch a doprava.

Tabletenky - bezplatný mobilní srovnávač cen letenek se umístil v IEA 2013 na krásném 2. místě v kategorii Cestovní ruch a doprava. Zároveň se může pochlubit 3. místem v soutěži WebTop100 v kategorii Mobilní řešení.

Řešení FlyLine Plus pro Evropskou Cestovní Pojišťovnu obsadilo první příčku v soutěži IEA 2012. FlyLine Plus zvítězilo v kategorii Cestovní ruch a doprava a přineslo pojišťovně v prvních 6ti měsících nárůst sjednaných pojištění o 40 procent.

Platební centrum Asiana a portál Letuška.cz – nová generace, postavené na produktech firmy AARON GROUP, získali v IEA 2011 první místo ve třech kategoriích a v dalších dvou obdrželi stříbrné ocenění.

Portál Českých drah, jejichž grafický koncept má na svědomí AARON GROUP získala v prestižní soutěži WebTop100 krásné 2. místo a obdržel také 3. místo v soutěži IEA 2010 v kategorii Nejlepší užití on-line prodeje.

Portál Českých aerolinií Click4Sky.cz - online prodej letenek do vybraných destinací za jednotnou cenu včetně poplatků a tax, využívající řešení AARON GROUP, získal 1. místo v IEA 2009 v kategorii Cestovní ruch.

V roce 2007 získal systém Kralovna.cz, využívající řešení AARON GROUP, cenu za nejefektivnější internetové řešení v oblasti cestovního ruchu a stal se i celkovým vítězem Grand Prix IEA 2007.

Pětkrát za sebou byl AARON GROUP vyhlášeni společností Deloitte v žebříčku TOP50 nejrychleji se rozvíjejících technologických firem ve střední Evropě.


Tisk
Our Technology Your Success