IEA 2013: AARON GROUP boduje dvakrát!

V Praze, 28. 3. 2014

Paspův sál v Praze byl včera svědkem vyhlášení vítězů soutěže Internet Effectiveness Awards za rok 2013. IEA jsou ocenění udílená nejefektivnějším řešením na českém internetu a AARON GROUP opět potvrdil, že má stále čím zaujmout. Ocenění získal hned dvakrát. V kategorii Cestovní ruch a doprava zabodovala aplikace Tabletenky, která se umístila na druhém místě. Pozadu ale nezůstala ani aplikace Claims Online, která slouží klientům ERV pojišťovny pro nahlášení škodní události. Ve stejné kategorii následovala Tabletenky a vysloužila si bronzovou pozici.

Tabletenky jsou první česko-slovenský mobilní srovnávač cen letenek pro iPhone, iPad a Android. Atraktivitu aplikace podporuje mimo jiné i to, že je ke stažení zdarma a disponuje jednoduchým ovládáním, které uživateli umožní najít nejnižší cenu během pár vteřin. Prostřednictvím aplikace můžete sledovat on-line nabídky od specializovaných prodejců letenek do celého světa a jistě vás zaujme i svou unikátní schopností porovnat ceny na jeden klik. Letenku do požadované destinace si můžete rovnou zarezervovat.

ERV Claims Online je první on-line aplikace v ČR umožňující zcela kompletní nahlášení a zpracování pojistné události z cestovního pojištění s garantovanou dobou likvidace do sedmi pracovních dnů. Systém umožňuje i přiložení naskenovaných nebo nafocených dokladů potřebných k likvidaci, klientům tak ve většině případů odpadá další komunikace s pojišťovnou.

Nahlášení škody pomocí této aplikace je velmi jednoduché. Uživateli ihned v úvodu vyjmenuje seznam dokumentů, které bude v průběhu potřebovat a v jednotlivých krocích jej vede až ke zdárnému dokončení.

Netřeba dodávat, že takovýto úspěch není zásluhou jednotlivce, ale zásluhou skvělé kooperace kvalifikovaných odborníků z řad AAG a našich klientů, kterým bychom touto cestou rádi poděkovali za důvěru a spolupráci.

Tisk
Our Technology Your Success