Ocenění IEA letos za FlyLine Plus

Ke stažení

obrázek - jpg (335 kB)
obrázek - jpg (395 kB)
obrázek - jpg (400 kB)
obrázek - jpg (351 kB)
obrázek - jpg (322 kB)
obrázek - jpg (652 kB)
obrázek - jpg (587 kB)

Fota: zdroj asociace BIZ

V Praze, 20.9.2012 - Prestižní soutěž Internet Effectiveness Awards zná své vítěze. Soutěž hodnotí nejefektivnější internetová řešení na českém trhu, díky čemuž patří výherci mezi špičku ve svém oboru. Porotu letos zaujalo řešení s produktem FlyLine Plus, jehož autorem je AARON GROUP. Řešení zvítězilo v kategorii Cestovní ruch a doprava.

FlyLine Plus spojil možnost objednat si k letence jedním klikem i cestovní pojištění včetně unikátního krytí pro případ úpadku leteckého dopravce. Parametry pro výběr pojištění si systém převezme z údajů, které o sobě cestující uvedl při rezervaci letenky, takže se nemusí nikde registrovat nebo zadávat vše znovu.

IEA oceňuje projekty, které významnou měrou zvyšují efektivitu internetových řešení s hlavním důrazem na obchodní a ekonomický přínos. FlyLine Plus přinesl Evropské Cestovní Pojišťovně v prvních šesti měsících provozu nárůst sjednaných pojištění o 40 procent, tedy o 2 500 pojištěných osob více. Za rok vygeneroval FlyLine Plus cestovní pojistky pro více než 15 000 cestujících. Navíc díky automatizaci nebylo nutné zvýšit počet zaměstnanců, kteří by pojištění vyřizovali.

Letošní sedmý ročník IEA přinesl organizační změnu. Namísto 16-ti oborových kategorií jich bylo letos vyhlášeno pouze 11 a přihlašovatel mohl svůj projekt zařadit pouze do jedné z kategorií. Řešení FlyLine Plus bylo nominováno do kategorie Cestovní ruch a doprava a získalo hlavní cenu.

Tisk
Our Technology Your Success