Paython pro bezpečné platby online

Výběr z podporovaných platebních metod:

Platební centrum - výběr z podporovaných platebních metod

Prodáváte na internetu produkty nebo služby? Jste provozovatelé středních a velkých eShopů a hledáte komplexní řešení, které Vám umožní mít veškeré internetové platby dokonale pod kontrolou? Nabídněte svým zákazníkům online platby, na které jsou zvyklí a které podpoří jejich důvěru při nákupu. Platební centrum Paython je unikátní a komplexní řešení pro on-line platby, které podporuje velké množství platebních metod používaných v České republice a v okolních zemích. Svým zákazníkům jeho prostřednictvím nabídnete komfort a zároveň bezpečnou ochranu pro vás.

internetové platby v platebním centru Paython dokonale pod kontrolouJedna z výhod našeho řešení je možnost elektronické platby prostřednictvím internetového bankovnictví či službami typu platby PayPal. Unikátní jsou i nadstandardní možnosti, které platební centrum Paython nabízí při současném prodeji různých druhů zboží. Paython je navržen tak, aby umožňoval úhrady i za doplňkové a vzájemně provázané služby a produkty. V současné době je naše řešení úspěšně používáno v deseti evropských zemích a jeho prostřednictvím již bylo uskutečněno více než 600 tisíc objednávek.

Klíčové výhody Platebního centra Paython

 1. Proč platit víc
  Díky nižším poplatkům za alternativní platby bankovními převody on-line roste Váš zisk.
 2. Platby bez prostředníků
  Peníze z úspěšně provedené platby míří přímo na Váš bankovní účet.
 3. Ověřené řešení zákazníky
  Po více jak osmi letech provozu byly uskutečněny transakce v desítkách miliard korun.
 4. Na bezpečnosti nešetříme
  Zabezpečení transakcí je hlavní prioritou Paythona a nás v AARON GROUP.

Přínosy pro vaše zákazníky:

 • Komfort
  Prostřednictvím Platebního centra Paython můžete svým zákazníkům nabídnout online platby, na které jsou zvyklí a o kterých ví, že jim mohou důvěřovat.
 • Důvěryhodnost
  Díky podpoře nejnovějších standardů, jako je 3D Secure, budete schopni poskytnout svým zákazníkům spolehlivou a důvěryhodnou službu.
 • Volba preferované platby
  Velké množství podporovaných platebních metod umožní zákazníkům vybrat si takový způsob online platby, který jim nejvíce vyhovuje.

Výběr z podporovaných platebních metod:

Visa, Visa Electron, MasterCard, Diners, American Express, Maestro, Solo, Switch, Laser Card, Carte Bleue, Carte Bancaire, Discover Card, Japanese Credit Bank, Dankort, eBanka, EPlatby - Raiffeisen banka, PaySec, eBetalning, Amanda, ChronoPay, ClearPark, CSAS, Ecomm (First Data), Epg, Hansa, LiqPay, Nordea, Portmone, Portmone, Private24, Sampo, Seb, Sentry, Sporopay, Supercash, Tatracard, Tatrapay, VUB, WebMoney, Deutsche Bank 24, Dresdner Bank InternetBanking, Commerz Bank Online Banking Web, GE Money Bank, ČSOB, Komerční banka, Česká spořitelna, ELV, Paybox, PayPal, Netpay, Homepay

*povinná pole
Název společnosti:
Jméno a Příjmení *:
Váš e-mail *:
Telefon:
Předmět:
Text zprávy *:
Kontrolní kód *:Captcha
Tisk
Our Technology Your Success