WebWalker pro automatické testy aplikací

Automatické testy zkvalitnily aplikace:

automatizované testování zkvalitnilo aplikace

Zažíváte při testování aplikací a software obdobné pocity jako Sisyfos? Domníváte se, že jste otestovali celou aplikaci a nakonec se vždy objeví další chyby?

Stojí vás testování software stále více času a energie? Zabírá testování ve vašem rozpočtu větší a větší část a přesto se při rozvoji některých částí aplikace stane, že přestanou správně fungovat ostatní neotestované části?

nástroj pro automatické testyAARON GROUP nabízí nástroj WebWalker pro automatické testy webových aplikací. Ten umožní testovat software s výrazně nižšími náklady. WebWalker zajistí jak funkční testování aplikace, tak také regresní a výkonnostní testování.

Jaké výhody přináší automatizované testování?

 1. Zrychlí vývoj a sníží náklady
  Automatizovaný způsob provádění testování software a aplikací snižuje náklady na jednotlivé testery a výrazně zvyšuje rychlost testování.
 2. Ověří správnost klíčových údajů
  Díky simulaci práce uživatele lze jednoduše ověřit, zda jsou údaje zobrazené vašim klientům shodné na různých místech vaší aplikace.
 3. Zaznamená a vyhodnotí souvislosti
  WebWalker pomáhá vyhodnotit souvislosti mezi údaji zobrazenými na různých místech systému a umožňuje předcházet obchodním ztrátám.
 4. Prováže údaje s interními ukazateli výkonnosti
  Údaje naměřené skrze automatizované testování lze provázat s interními ukazateli výkonnosti a v přehledech zvýraznit ty, jež nejsou splněny.
 5. Zvýší kvalitu a spolehlivost služby
  Automatizované testování webových aplikací pomáhá k dosažení požadované kvality vyvíjeného systému a snižuje riziko výpadku aplikace v produkčním prostředí.
 6. Nabízí úzkou spolupráci s manažerem kvality
  Automatické testy webových aplikací spolu se sledováním a vyhodnocováním dostupnosti aplikace podpoří proces kontroly QA manažerem.

Hledáte nástroj pro automatizované testování a zaujal vás WebWalker? Zeptejte se nás na více informací.

*povinná pole
Název společnosti:
Jméno a Příjmení *:
Váš e-mail *:
Telefon:
Předmět:
Text zprávy *:
Kontrolní kód *:Captcha
Tisk
Our Technology Your Success