Rezervační systém Symphony

Rezervační systém Symphony využívají:

online rezervační systém Symphony využívají 

Symphony je online rezervační systém, který představuje novou generaci v poskytování služeb cestovního ruchu. Je určen společnostem, které prostřednictvím internetu prodávají služby související s cestováním. Ať už jde o online prodej letenek, letenek nízkonákladových dopravců (LCC), ubytování, cestovní pojištění nebo rezervaci parkovacích míst, dokáže náš rezervační systém Symphony nabídnout efektivní a výhodné řešení prodeje.

e-Commerce řešení Symphony pro cestovní ruchArchitektura Symphony vychází z našich dlouhodobých zkušeností s vývojem a tvorbou online rezervačních systémů. Symphony není pouze produkt, jedná se o komplexní službu, kterou poskytujeme našim klientům tak, aby se o provoz a fungování nemuseli vůbec starat. Rezervační systém Symphony funguje jako univerzální systém poskytující společnou rezervaci a prodej různých služeb od různých poskytovatelů např. GDS Amadeus. Významnou výhodu představuje možnost nabízet veškeré služby a produkty najednou v rámci jedné transakce. Rezervační systém je plně kompatibilní s globálními distribučními systémy (GDS).

Koncept Symphony byl vytvořen na základě spolupráce s cestovními kancelářemi a leteckými společnostmi. Naplňuje tak potřeby uživatelů, ať už jde o mimořádnou bezpečnost, pokročilé platební možnosti či schopnost interaktivní komunikace se zákazníky.

Vždy o důvod víc, proč být součástí rodiny Symphony:

  1. Konkurenční výhoda
    Nasazení rezervačního systému Symphony přináší obrovskou konkurenční výhodu. Provozovatel řešení získává technologický náskok, který mu umožní poskytnout svým klientům vše, co potřebují.
  2. Jednoduchost a pohodlí
    Využívání Symphony nevyžaduje od zákazníka žádné technické znalosti ani vybavení. Provoz a správu celého online rezervačního systému kompletně zajistí AARON GROUP.
  3. Síla úspěchu
    Systém Symphony využívá přes 100 společností z celé Evropy. Ročně svým klientům generuje obrat větší něž 10 miliard Kč. Mezi klienty napojené na rezervační systém Symphony patří největší české a evropské portály pro on-line prodej letenek: www.czechairlines.cz, www.letuska.czwww.lidot.lv, www.avia.lt, www.condor.cz, www.malyprinc.sk, www.letenky.skwww.cedok.cz, www.invia.cz, www.fischer.cz a mnoho dalších...

Zaujal vás online rezervační systém Symphony? Kontaktujte nás ohledně dalších informací. 

*povinná pole
Název společnosti:
Jméno a Příjmení *:
Váš e-mail *:
Telefon:
Předmět:
Text zprávy *:
Kontrolní kód *:Captcha
Tisk
Our Technology Your Success