Gigatlon s barvami AARON GROUP

9. 11. 2013 se  v Brně v rámci veletrhu SPORT Life 2013  konala sportovní akce určená všem, kdo si chtěli vyzkoušet svou všestrannost a kondici – Gigatlon.
Gigatlon je jednoduchá a velmi účinnná tréninková metoda rekreačních i vrcholových sportovců, ve které se začaly pořádat závody pro všechny vyznavače rozvoje všestrannosti.

Závod v sobě kombinuje vytrvalostní běh, sprint a kliky. Po každém uběhnutém kilometru závodník udělá 30 kliků a sprintem na 50 metrů zahájí běh na další kilometr. Celková délka trasy závodu je 5 km, v rámci kterých závodníci absolvují 5x zónu kliků (vždy po uběhnutém jednom kilometru), tuto zónu kliků mohou opustit až po dokončení 30 kliků a následně závodníci vybíhají přímo do zóny sprintu dlouhé 50m, kterou musí zdolat v co nejkratším čase s maximálním limitem 15 vteřin ( pod penalizací 1 minuty k celkovému času ), poté závodníci pokračují vlastním tempem k dalším zónám a k cíli tratě dlouhé celkem 5 km.

AARON GROUP reprezentovali zkušení závodní matadoři Martin Mann, Marián Mindoš a Miro Tima, kterým tímto blahopřejeme a děkujeme ;).

Tisk
Our Technology Your Success