AARON GROUP zpět na vysoké

V úterý 21. dubna proběhla v budově Národní Technické Knihovny v kampusu ČVUT v pražských Dejvicích týmová programovací soutěž UnIT určená pro studenty IT oborů. Rádi jsme podpořili mladé talenty a stali se tak jedním z hlavních partnerů tohoto projektu, který pořádá studentská organizace BEST Prague.

UnIT (spojení slov „University“ a „IT“) je výjimečný projekt, který se na českých univerzitách vyskytuje poměrně zřídka. Jeho cílem je sblížit studenty informačních technologií s firemními partnery přímo na půdě ČVUT. Soutěžící jsou rozděleni do čtyřčlenných týmů a během osmi hodin musí vyřešit zadaný problém z praxe. Nejenže tímto způsobem vyzkoušejí uplatnit své znalosti a zapojit logické myšlení, ale v mezičase také mají možnost navštěvovat informační stánky a seznamovat se tak s potenciálními zaměstnavateli.

Projekt UnIT u nás letos vstoupil do svého prvního ročníku a my jsme pro jeho účastníky připravili mimo jiné i zajímavý workshop. Na našem stánku si soutěžící mohli vyzkoušet, zda by dokázali „hacknout“ školní systém a změnit v něm své známky. Většina studentů si se zadáním hravě poradila, pro ty nejrychlejší byly připraveny zajímavé ceny.

Být součástí této soutěže byla pro nás přínosná zkušenost a touto cestou bychom chtěli poděkovat organizátorům akce za skvělou koordinaci a také kolegům, kteří AARON GROUP náležitě reprezentovali.

  

Tisk
Our Technology Your Success