ERV pojišťovna, a. s.

Jediná specializovaná cestovní pojišťovna na českém trhu

Na základě analýzy online služeb jsme v polovině roku 2012 navázali úzkou spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou, která se rozhodla soustředit se na konsolidaci aplikací spojených s nákupem cestovního pojištění a přenechat péči o internetovou oblast jedinému dodavateli.

Hlášení škodných událostí – aplikace pro hlášení škody se stala první vlaštovkou. Při její tvorbě jsme se, mimo jiné, soustředili na rozsah jednotlivých hlášení. Ta jsme upravili tak, aby se zadávaly pouze potřebné údaje a jen tehdy, pokud se vztahují ke konkrétnímu hlášení škody. Nově aplikace umožňuje nahrání souvisejících dokumentů současně s hlášením škody. Samozřejmostí je pohodlné ovládání a atraktivní grafická podoba (https://online.ervpojistovna.cz/hlaseni-skod/).

Webové stránky ERV – navazujícím projektem bylo spuštění webové prezentace, která se může pochlubit propojením se všemi ostatními aplikacemi ERV pojišťovny včetně online prodeje pojištění. Součástí redesignu byla také úprava struktury, která je navržena s ohledem na rychlé nalezení informací o cestovním pojištění (http://www.ervpojistovna.cz).

Cestovní pojištění online - prozatím posledním projektem realizovaným ve spolupráci s ERV pojišťovnou je zbrusu nová aplikace pro prodej cestovního pojištění online, která vznikala souběžně s nově představeným cestovním pojištěním Sbaleno (https://online.ervpojistovna.cz).

Realizace:  2012 - 2013

Webové stránky ERV
Tisk
Our Technology Your Success